
Ajax-trainer Míchel Sánchez was na het 2-2 gelijkspel tegen FC Twente lovend over de tegenstander uit Enschede. Volgens de Spaanse coach was FC Twente in de wedstrijd de betere ploeg en hadden zijn spelers moeite om onder de druk uit te voetballen. Door dit optreden van de Tukkers was Ajax naar eigen zeggen niet dominant aan de bal.
Ondanks de complimenten aan FC Twente, plaatste Míchel vraagtekens bij de arbitrale beslissingen. De coach stelt dat de beslissingen rond de strafschoppen in het nadeel van zijn elftal uitvielen en noemt dit onterecht. Hij verwees hierbij naar een moment waarbij een eerdere duwsituatie tussen Dies Janse en Wout Weghorst door de VAR werd beoordeeld, wat uiteindelijk leidde tot een vrije trap voor de Tukkers.
Míchel begrijpt de gang van zaken rondom de videoreferee niet volledig en hekelt de beslissingen van scheidsrechter Kooij, waaronder de strafschop die FC Twente in de slotfase kreeg na een actie van Lucas Rosa. Hij benadrukte echter niet alleen naar de leiding te willen wijzen voor het puntenverlies.
De Ajax-coach erkende dat zijn ploeg het lastig heeft tegen toptegenstanders als FC Twente, AZ en PSV. Om bovenin mee te doen, vindt Míchel dat Ajax nog stappen moet zetten in de ontwikkeling van het elftal.
Bronvermelding: gebaseerd op berichtgeving van espn.nl.