Fan van F.C. Twente
Nieuws

Stav Lemkin traint weer bij FC Twente maar rentree blijft uit

Stav Lemkin werkt aan zijn herstel bij FC Twente. De centrale verdediger staat al sinds de Europese voorrondes aan de kant door een buikwandblessure. Zijn laatste officiële optreden voor de club uit Enschede vond plaats in de uitwedstrijd tegen Ferencváros.

Donderdag verscheen Lemkin in Hengelo weer op het trainingsveld. Volgens De Tubantia nam hij tijdens de voorbereiding op het duel met Excelsior voor een groot deel van de groepstraining deel aan de oefensessie. Ondanks deze vorderingen komt de wedstrijd van zondag waarschijnlijk te vroeg voor de Israëliër.

Naast Lemkin is ook Max Bruns niet inzetbaar voor de komende speelronde. Bruns trainde donderdag apart binnen en sloot niet aan bij de gezamenlijke training van de selectie.

Door de absentie van beide verdedigers moet FC Twente opnieuw puzzelen in de defensie. Het centrale duo Ruud Nijstad en Robin Pröpper zal naar verwachting wederom het hart van de verdediging vormen, zoals zij dat afgelopen weekend ook deden in de uitwedstrijd tegen AZ.

Bronvermelding: gebaseerd op berichtgeving van twenteinsite.nl.


Bron: twenteinsite.nl