Fan van F.C. Twente
Nieuws

Stijn van Gassel noemt nederlaag van Excelsior tegen FC Twente schandalig

Stijn van Gassel beleefde zondag een zwarte middag in het duel met FC Twente. De doelman van Excelsior moest in totaal negen tegentreffers incasseren en vreesde op momenten zelfs voor de dubbele cijfers. Hoewel de Tukkers de teller uiteindelijk op 0-9 hielden, noemt de keeper het resultaat een wanvertoning.

Volgens Van Gassel liet het team zich na de rode kaart volledig gaan. Waar Excelsior vorig jaar met tien man nog standhield tegen FC Twente, zag de doelman zijn ploeggenoten nu de ondergrens opzoeken. Hij stelt dat het elftal elkaar in de steek liet door niet als een blok te blijven verdedigen.

De keeper benadrukt tegenover ESPN dat de nederlaag schandalig is voor de fans die naar het stadion zijn gekomen. Met een 5-0 achterstand bij rust was de wedstrijd voor het gevoel van de doelman al gespeeld, maar hij vindt dat de spelersgroep meer strijdlust had moeten tonen.

Van Gassel stoorde zich aan het gemak waarmee FC Twente door de defensie van Excelsior combineerde. Het uitblijven van de tiende treffer was volgens hem het enige geluk bij een ongeluk op een verder dramatische middag.

Bronvermelding: gebaseerd op berichtgeving van twenteinsite.nl.


Bron: twenteinsite.nl